Uygulamalı Dijital Takograf Ve AETR Eğitimi - 28 Şubat 2019

12.02.2019

Taşımacılık sektöründe en önemli rekabet unsuru “Hızlı Teslimattır”. Performanslar, sefer sayıları, rakibinden bir adım önde olmak gibi kavramların altında yatan en önemli husus daha hızlı ve sağlam bir şekilde malın teslimatıdır.

Dolayısıyla, hep daha ileriyi, daha hızlıyı hedeflerken yapılan hatalar nedeniyle bir yıl boyunca kazanılan navlun gelirlerinin 10-15 katı ceza ödemek zorunda kalındığı gerçeği ortadadır. Sürücülerimizin, tamamlayacakları seferleri önceden hesaplayabilmek, çalışma sürelerine ilişkin kuralları takip ederek hem kendi hem de taşıdıkları malların güvenliğini sağlamaları büyük önem taşımaktadır. Firma sahiplerinin ise, sürüş ve dinlenme saatlerini önceden hesaplayarak maksimum performans ile seferleri planlamaları kendi şirketlerinin verimliliği açısından son derece önemli bir husustur.

Uygulamalı Dijital Takograf Ve AETR Eğitimi, Bilal Yeşil'in sunumunda 28 Şubat Perşembe günü saat 9.30 - 16.30 arasında yapılacaktır. Sonkayıt tarihi 26 Şubat'tır
 

Kimler Bu Eğitime Katılmalı?

* Operasyon departmanında çalışanlar,

* Şoförler, Baş Şoförler,            

* Filo Yöneticileri, Şef, Müdür ve her kademede görevli personeller ve yetkinliklerini artırmak isteyen tüm çalışanlar.

Eğitim İçeriği :

* Trafik Kanunu ve Yönetmeliği ile AETR Sözleşmesindeki farklılıklar,

* Günlük, Haftalık sürüş ve dinlenme süreleri,

* Kayıtların saklama süreleri (araçta, firmada / dijital, manuel),

* Kayıtların ibraz zorunluluğu,

* Verilerin geriye dönük sorgu süresi,

* İhlallerin cezaya Türkiye’de çevrilmesinin faydaları,

* Yurtdışında haftalık tatilin nerede geçirileceği,

* Takograf kullanımında doğru bilinen yanlışlar ve uygulamalı takograf kullanımı ile ilgili daha birçok husus paylaşılacaktır.

 
Kayıt için: 02122175741