2019 Yılı UND-IRU Sürücü Ödülü Son Başvuru Tarihi 31 Ağustos!

30.07.2019

Derneğimiz tarafından sürücüler bu yıl da dünya çapında sergiledikleri mesleki performans, güvenli araç kullanımına verdikleri önem, çalıştıkları şirkete bağlılıkları ve ahlaki nitelikler bakımından değerlendirilerek başvuran adaylar arasından seçilecek profesyonel sürücülere Onur Nişanı verilecektir.
 
En iyi 5 sürücüsünü aday gösterecek olan firmalarımız tarafından yapılacak başvurular sonucunda UND tarafından “En İyi Sürücü” ödülü sahibine 2.500 TL özel ödül, Onur Nişanı almaya hak kazananlara ise Onur Diplomaları teslim edilecektir.
 
Aşağıda yer alan kriterler kapsamında “En İyi 5 Sürücünüz” adına başvurmak için 
TIKLAYINIZ!
 
Son başvuru tarihi: 
31 Ağustos 2019
 
BAŞVURU KRİTERLERİ:
 
En az son 20 yıldır işverenine tam bir bağlılık içinde bu meslekte sürekli ve düzenli olarak çalışıyor olması;

 
  1. En az son 5 yıldır aynı şirkete hizmet veriyor olması;      
  2. Yurtiçi veya uluslararası karayolu taşımacılığı alanında profesyonel sürücü olarak en az 1 milyon kilometre yol kat etmiş olması;     
  3. Son 20 yıl içinde, kendi hatasından kaynaklanan, hiçbir ciddi karayolu trafik kazasına (yaralanmaya yol açan) sebebiyet vermemiş olması; 
  4. Son 5 yıl içinde, trafik, gümrük kurallarını veya idari kuralları ciddi şekilde ihlal etmemiş olması.  
 
NOT: İlgili formdaki bölümlere doğru ve eksiksiz şekilde yanıt verilmesi başvuru sürecine doğrudan etki edecek olup, eksik ve tutarsız bilgiler içeren başvurular Derneğimiz tarafından değerlendirmeye alınmayacaktır.