Türkiye - Özbekistan İş Forumu 23 Temmuz Tarihinde Ankara'da Düzenlenecek

09.07.2019

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu(DEİK) tarafından iletilen yazıda, Türkiye – Özbekistan İş Konseyi organizasyonu kapsamında, 23 Temmuz 2019 tarihinde Sheraton Ankara otelinde Türkiye – Özbekistan İş Forumu düzenleneceği belirtilmektedir.
 
T.C. Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay ve Özbekistan Başbakan Yardımcısı Elyor Ganiyev’in katılımcılara hitap edecekleri İş Forumunun açılış oturumuna, Özbekistan Yatırımlar  ve Dış Ticaret Bakan Yardımcısı Laziz Kudratov, Özbekistan Enerji Birinci Bakan Yardımcısı Jurabek Mirzamahmudov ve diğer yetkililer katılım sağlayacaktır. Başta enerji, gıda, inşaat, tarım, kimya, otomotiv ve sağlık olmak üzere, çeşitli sektörlerden ekli listede yer alan resmi ve özel sektör temsilcilerinin katılacakları İş Forumu çerçevesinde düzenlenecek panel oturumlarında, Özbekistan ekonomisindeki son gelişmeler ve Türkiye ile Özbekistan arasındaki iş birliği fırsatları değerlendirilecek olup, programın son kısmında firma temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin organize edilmesi planlanmaktadır.
 
Söz konusu etkinliğe katılmayı arzu eden üyelerimizin
https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/969/13064 adresli internet bağlantısındaki katılım formunu en geç 19 Temmuz 2019, Cuma günü saat 12:00’ye kadar eksiksiz olarak doldurmaları, DEİK üyesi firma temsilcileri için kişi başı 390 TL, DEİK üyesi olmayan firma temsilcileri için kişi başı 470 TL olan katılım ücretini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir.
 
Etkinliğe ait taslak program ve heyet listesi aşağıda yer almakta olup anılan toplantıya katılmak isteyen üyelerinizin bilgilerine sunulur. 
 
Taslak program için tıklayınız.
 
Heyet listesi için tıklayınız.
 
Adres:
Sheraton Ankara Hotel
Kavaklıdere, Şht. Ömer Haluk Sipahioğlu Sk., 06700 Çankaya / Ankara