Çin Siber Uzay Dairesi Bakan Yardımcısı, Temsilcileri ve Teknoloji, E-Ticaret Şirketleri ile Toplantı

03.10.2019

Dış Ekonomik İlişkiler Kurumundan Derneğimize gelen bilgilendirmeye göre; DEİK/Türkiye-Çin İş Konseyi, DHgate ve Hepsiburada iş birliğiyle, 7 Ekim 2019 tarihinde 10.30-12.30 saatleri arasında River Plaza/ İstanbul’da “Çin Siber Uzay Dairesi (CAC) Temsilcileri ve Teknoloji & E-Ticaret Şirketleri ile Yuvarlak Masa Toplantısı” düzenlenecektir.

CAC Bakan Yardımcısı Yang Xiaowei ve beraberindeki Çinli teknoloji ve e-ticaret firmalarının Türkiye’deki üst düzey temsilcilerinin hazır bulunacağı toplantı kapsamında; Kuşak Yol Projesi çerçevesinde e-ticaret sektöründe Türkiye-Çin iş birliği, siber uzay teknolojileri,  bilgi güvenliği ve gelişen teknolojilerin üretim ve konjonktüre etkisi gibi konuların interaktif olarak görüşülmesi hedeflenmektedir. Toplantı kısıtlı katılımlı olarak gerçekleşeceğinden kayıt sırasına göre önceliklendirme yapılacaktır; her firmadan maksimum 2 katılım kabul edilecektir.

Bahse konu Konseye katılmak isteyenlerin 4 Ekim 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar aşağıdaki bağlantı adresinde yer alan başvuru formu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

 
Kayıt Formu: https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/1039/13606
Heyet Listesi için TIKLAYIN

Not: Toplantı kapsamında Türkçe-Çince simultane tercüme hizmeti sağlanacaktır.