Ulaştırma ve Lojistik Ulusal Kongresi 28-29 Kasım 2019 Tarihlerinde Gaziantep'te Yapılacak

08.11.2019

Hasan Kalyoncu Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü’nün ev sahipliğinde, İstanbul Üniversitesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi ve Sakarya Üniversitesi İşletme Enstitüsü ile birlikte 28-29 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan 3. Ulaştırma ve Lojistik Ulusal Kongresi’ne (ULUK 2019) sizleri davet ediyor.

Kongrede ; Sektör paydaşları, alanda çalışan akademisyenler ve bölüm başkanları farklı oturumlarda biraraya geleceklerdir. Böylece, sektörün sorunları ve vizyonu ile akademinin birlikte sinerji ve çıktılar oluşturabileceği bir ortam sağlanacaktır.

“Ulaştırma Sektörünün Mevcut Durumu ve Gelecek Projeksiyonunun Belirlenmesi” Anketine aşağıdaki LİNK üzerinden sadece 3 dakikanızı ayırarak katkı sağlamak ister misiniz?

http://anket.ulk.ist/index.php/63134

Kongrenin Misyonu; Tedarik zinciri, lojistik ve taşımacılık disiplinlerindeki araştırmaları, yenilikleri, uygulamaları, eğilimleri paylaşma ve tartışma amaçlarına yönelik olarak, akademisyenler, iş dünyası, teknoloji geliştiricileri ve politika yapıcılar arasında benzersiz ve yüksek nitelikte bir platform oluşturmak, Türkiye’nin sürdürülebilir kent içi ve ulusal taşıma-lojistik alt yapısına ve uluslararası ulaştırma koridorlarında stratejik öneme sahip olmasına katkı sağlamak, taşımacılıktan lojistiğe dönüşüm sürecine destek vermek, alandaki bilginin oluşması ve korunmasını teşvik etmek için ağ kurmak ve ilgili kuruluşlarla birlikte küresel girişimlerde bulunmayı teşvik etmektir.